19 Rajd Warmiński: W piątek prolog na stadionie, a w sobotę szutrowe oesy

19 Rajd Warmiński: W piątek prolog na stadionie, a w sobotę szutrowe oesy

rajdwarm19

Już w piątek (24.06) rozpocznie się 19 Rajd Warmiński – 2 Runda Rajdowego Samochodowego Pucharu Warmii i Mazur (RO) + SuperKJS.

19 edycja Rajdu Warmińskiego rozpocznie się w piątek (24 czerwca) o godz 17:30 na stadionie OSiR w Olsztynie, gdzie odbędzie się RallySprint – Prolog o Puchar Prezydenta Olsztyna. Natomiast w sobotę (25 czerwca) kierowcy rozpoczną rywalizację na szutrowych trasach zlokalizowanych na terenie gmin Jonkowo i Świątki.

Kierowcy będą mieli do przejechania 7 odcinków specjalnych o łącznej długości 43,8 km. W rywalizacji weźmie udział łącznie 38 załóg, w tym 24 załogi w kategorii Super KJS – lista zgłoszeń.

Bazą rajdu, gdzie również będzie zlokalizowany serwis i biuro rajdu będzie Hotel Manor w Olsztynie przy ul. Kanarkowej 47.

Ceremonia rozdania nagród odbędzie się w sobotę ok. godz. 15:00 (czas prowizoryczny) na  olsztyńskim Starym Mieście. Organizatorem rajdu jest Automobilklub Warmiński.

harmonogram-19-rajd-warminski

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Zobacz również

VII Olsztyński Zlot Miłośników Pojazdów PRL

Stowarzyszenie „Trabi Ekipa Warmia i Mazury” zaprasza na