19 Rajd Warmiński: W klasie gość wygrał Zbigniew Staniszewski

19 Rajd Warmiński: W klasie gość wygrał Zbigniew Staniszewski

staniszewski-peugeot207

19. Rajd Warmiński w klasie „gość” po raz kolejny wygrał Zbigniew Staniszewski. Rajd Warmiński był dla wielu kierowców treningiem przed tegorocznym Rajdem Polski, który rozpocznie się już za tydzień w Mikołajkach.

Rywalizacja między kierowcami odbywała się na szutrowych odcinkach specjalnych na terenie gmin Jonkowo i Świątki. Kierowcy mieli do przejechania 7 odcinków specjalnych o łącznej długości 43,8 km. W rywalizacji wzięło udział łącznie 38 załóg, w tym 24 załogi w kategorii Super KJS.

W klasie „gość” triumfowała załoga Zbigniew Staniszewski/Sebastian Rozwadowski jadąca Peugeotem 207 S2000. Drugie miejsce zajęła załoga Hubert Ptaszek/Maciej Szczepaniak (Skoda Fabia R5). Trzecie miejsce przypadło załodze Krzysztof Bubik/Adam Binięda (BMW 316).

W klasie RO2 triumfowała załoga Kucharewicz Paula/ Dzienis Bartosz(VW Polo), a w klasie RO1 załoga Patryk Dudziński/Mrozowska Martyna (Opel Astra).

Wyniki

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Zobacz również

Policja ustaliła tożsamość mężczyzny wyłowionego z Jeziora Długiego

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie ustalili