19-latek ukradł TOI TOI-a z parkingu leśnego. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności

19-latek ukradł TOI TOI-a z parkingu leśnego. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności

- Kategoria: Na sygnale
0

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstuZdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Iławie wspólnie z Prokuraturą Rejonową w Iławie zakończyli aktem oskarżenia dochodzenie przeciwko 19-latkowi. Mężczyzna ukradł Toy Toy-a z parkingu leśnego. Mieszkaniec powiatu iławskiego ze swojego zachowania będzie tłumaczył się przed sądem.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Iławie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Iławie prowadzili dochodzenie przeciwko 19 – latkowi. Z ustaleń śledczych wynikało, że w jednej z miejscowości w gminie Susz z parkingu samochodowego w kompleksie leśnym doszło do kradzieży kabiny WC typu Toy Toy. Policjanci przyjęli zawiadomienie oraz przesłuchali świadków. Podczas prowadzonego postępowania iławscy policjanci ustalili sprawcę kradzieży. Okazał się nim 19–latek.

Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę oraz przedstawili mu zarzut. Odzyskali również kabinę WC, którą przekazali pokrzywdzonemu. Mieszkaniec powiatu iławskiego w najbliższym czasie ze swojego zachowania będzie tłumaczył się przed sądem.

Kodeks karny za kradzież przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KWP Olsztyn (jk/rj)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Policyjna grupa „SPEED” będzie przeciwdziałać niebezpiecznym i agresywnym zachowaniom na drodze

Mając na względzie ciągłą potrzebę podnoszenia stanu bezpieczeństwa