15 Rotariańska Majówka Lotnicza

15 Rotariańska Majówka Lotnicza

majowka-lotnicza

W niedzielę, 12 maja na lotnisku Aeroklubu Warmińsko-Mazurskiego w Dajtkach odbędzie się 15 Rotariańska Majówka Lotnicza. W programie, oprócz widowiskowych atrakcji lotniczych, pokazy służb ratowniczych, symulator dachowania, konkursy dla całych rodzin i nie tylko. Wstęp wolny. Parking 5zł.

Stowarzyszenie Rotary Club Olsztyn wspólnie z Aeroklubem Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie 12 maja już po raz 15. organizuje Rotariańską Majówkę Lotniczą.

Rotariańska Majówka Lotnicza to lotniczy piknik, przepełniony atrakcjami dla całych rodzin. Sprzęt latający, prezentacje służb, koncerty i animacje dla najmłodszych oraz akcja charytatywna mająca służyć pozyskaniu środków na stypendia dla uzdolnionej młodzieży przyznawane każdego roku przez Rotary Club Olsztyn.

Co ciekawego czekać będzie dodatkowo podczas 15 Rotariańskiej Majówki Lotniczej?

Jedną z atrakcji na scenie będą pokazy olsztyńskiego Rave Dance Studio. To miejsce w którym poznasz prawdziwą taneczną różnorodność. Szkoła tańca oferuje naukę zarówno dorosłym, jak i dzieciom. Instruktorami zajęć są pasjonaci, dzięki czemu nauka tańca idzie gładko. Instruktorzy Rave Dance Studio wprowadzą cię w świat takich stylów jak hip hop, new age, house i wiele innych.

Obok występów tanecznych na majówkowej scenie podziwiać będzie można także umiejętności wokalne młodych ludzi ze Studia Wokalnego Tatiany Krakowskiej.

10:00-19:00

– loty zapoznawcze 3 miejscowym samolotem Cesna 172S;
– loty zapoznawcze szybowcem Puchacz za samolotem i z wyciągarki;
– loty zapoznawcze motoszybowcem Falke;
– strefa modeli latających: samoloty, śmigłowce, drony;
– pokazy statyczne statków powietrznych: Antonow AN-2, małe samoloty AWM Cesna 172S, Diamond DA-20, Jak 11, PZL-104, Virus, Savanah, Topaz, Dynamic, EOL oraz szybowce: Puchacz, Bocian, Pirat i Junior;

Na gości czekać będą dodatkowo: stoisko informacyjne Aeroklubu Warmińsko-Mazurskiego oraz muzeum Dywizjonu 303.

Rotariańska Majówka Lotnicza to nie tylko zabawa i miłe spędzanie czasu na wolnym powietrzu. Olsztyński klubBody Perfect zadba o waszą formę i tężyznę fizyczną. Przez cały dzień na gości czekać będą konsultacje z trenerami, pomiary na analizatorze składu ciała, treningi Jogi czy tzw. trening funkcjonalny. Dodatkowo klub Body Perfect przygotował darmowe wejściówki na zajęcia oraz wiele niespodzianek.

 

15-rotarianska-majowka

 

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

7. edycja Olsztyn Green Festival w tym roku nie odbędzie się

Prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz poinformował wczoraj na swoim