14-latek spowodował wypadek i uciekł. Na miejsce zdarzenia przyprowadził go ojciec

14-latek spowodował wypadek i uciekł. Na miejsce zdarzenia przyprowadził go ojciec

- Kategoria: Na sygnale
0

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstuZdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Przed sądem rodzinnym odpowie 14- latek, który spowodował wypadek drogowy i uciekł do domu. Na miejsce zdarzenia przyprowadził go ojciec. W zdarzeniu ucierpiały dwie osoby, które za złamaniami nóg trafiły do szpitala.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek (14.07.2017) na odcinku Bredynki-Stanclewo (gm. Biskupiec). Kierujący oplem 14- latek nie łuku drogi zjechał na jej lewą stronę i zderzył się z jadącym z naprzeciwka motorowerem. Jednośladem podróżowały dwie osoby: 61- letni mężczyzna i 55- letnia kobieta. Oboje ze złamaniami nóg trafili do szpitala.

Nastolatek chcąc uniknąć odpowiedzialności uciekł do domu. Wzorową postawą wykazał się ojciec chłopca, który gdy tylko dowiedział się co zrobił syn przyprowadził go na miejsce zdarzenia.

14- latka czeka teraz sprawa w sądzie. Odpowie za spowodowanie wypadku drogowego oraz kierowanie bez uprawnień. Policjanci podczas prowadzonego postępowania ustalać będą również w jaki sposób chłopiec wszedł w posiadanie auta i pod czyją był wówczas opieką.

źródło: KMP Olsztyn (ab)
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Andrzej Duda ponownie prezydentem RP

Dziś (13.07) wieczorem Państwowa Komisja Wyborcza podała oficjalne