10K Run Series – nowe zawody biegowe w Olsztynie!

10K Run Series – nowe zawody biegowe w Olsztynie!

- Kategoria: Sport
0

fot. mat. prasowe labosport.plfot. mat. prasowe labosport.pl

Elemental Tri Series rośnie w siłę! W tym roku oprócz udziału w zawodach triathlonowych organizatorzy cyklu, firma Labosport Polska, zapraszają również startu w biegach na dystansie 10 km! Zawody 10K Run Series odbędą się podczas edycji Elemental Tri Series w Olsztynie (14 maja).

10K Run Series to propozycja dla osób, które preferują imprezy biegowe i z różnych powodów nie startują w triathlonie. Trasy zawodów będą szybkie oraz z atestem PZLA, na pokonanie których będzie ustawiony limit czasu 1 godzina i 30 minut. Dla biegaczy mamy przygotowanych po 300 pakietów startowych – powiedział Filip Szołowski, organizator zawodów z Labosport Polska.

Trasa zawodów 10K Run Series Olsztyn prowadzić będzie ulicami Kapitańską, Sielską, Lotniczą, ponownie Sielską, al. Roberta Schumana do ronda Ofiar Katastrofy Smoleńskiej, gdzie nastąpi nawrót na al. Schumana i ul. Sielską. Start i meta zlokalizowane będą na ulicy Kapitańskiej. Bieg rozpocznie się od godzinie 9:00, tuż przed zawodami triathlonowymi.

Dodanie zawodów biegowych do naszego cyklu, to ukłon także w stronę osób towarzyszących triathlonistom – dodał Szołowski.

Zapisy na zawody biegowe 10K Run Series już się rozpoczęły. Aby zarejestrować się na imprezę należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie cyklu: www.triathlonseries.pl.

Bieg 10K Run Series jest częścią akcji Olsztyn Biega.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Zobacz również

Ponad 41 mln zł dotacji na gospodarkę wodno-ściekową w aglomeracji olsztyńskiej

Olsztyn otrzyma 41,5 mln zł unijnej dotacji na